Спальний мішок Pinguin Blizzard Junior (2101.150)
Pinguin Blizzard Junior |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Blizzard Junior
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PINGUIN BLIZZARD -17 Junior 150 Blue Sleep Left | 328 zł |
Śpiwór turystyczny dla dzieci Pinguin BLIZZARD JUNIOR PFM prawy 150 cm | 336 zł |
Pinguin, Śpiwór turystyczny dla dzieci, niebieski | 336 zł |
Śpiwór turystyczny dla dzieci Pinguin BLIZZARD JUNIOR PFM lewy | 336 zł |
Śpiwór turystyczny dla dzieci Pinguin BLIZZARD JUNIOR PFM blue - 150 prawy | 336 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →