Śpiwór Pinguin Blizzard Junior (2101.150)
Pinguin Blizzard Junior |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Blizzard Junior
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PINGUIN BLIZZARD 17 JUNIOR 150 RED PIEŃSKA | 332 zł |
Pinguin, Śpiwór turystyczny dla dzieci, niebieski | 336 zł |
Śpiwór turystyczny dla dzieci Pinguin BLIZZARD JUNIOR PFM prawy 150 cm | 336 zł |
Śpiwór turystyczny dla dzieci Pinguin BLIZZARD JUNIOR PFM prawy | 336 zł |
Śpiwór turystyczny dla dzieci Pinguin BLIZZARD JUNIOR PFM blue - 150 prawy | 336 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →