Śpiwór Pinguin Spirit 185 (2121.185)
Pinguin Spirit 185 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Spirit 185
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PINGUIN SPIRIT-31 BHP 185 KHAKI SLEEP ROOM LEWY | 649 zł |
Zimowy śpiwór syntetyczny Pinguin SPIRIT CCS prawy 185 cm | 675 zł |
Zimowy Śpiwór Syntetyczny Pinguin Spirit Ccs Green 185 Prawy | 675 zł |
Śpiwór Pinguin Spirit 185 cm Zamek: Lewy / Kolor: zielony | 474 zł |
Zimowy śpiwór syntetyczny Pinguin SPIRIT CCS green - 185 lewy | 675 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacja modelu:
- Spirit 185 - długość torby 185 cm
- Spirit 195 - długość torebki 195 cm
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
PolecamyPorównaj w tabeli →