Śpiwór Pinguin Expert 175
Pinguin Expert 175 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Expert 175
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór syntetyczny zimowy Pinguin EXPERT CCS prawy 175 cm | 720 zł |
Śpiwór Pinguin Expert 175 cm Zamek: Lewy / Kolor: pomarańczowy | 511 zł |
Pinguin Expert Sleeping Bag Szary Short / Left | 639 zł |
Śpiwór syntetyczny zimowy Pinguin EXPERT CCS lewy 175 cm | 720 zł |
Pinguin Expert Sleeping Bag Szary Short / Right | 639 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model Expert 175 - długość torby 175 cm
- Model Expert 185 - długość torby 185 cm
- Model Expert 195 - długość torby 195 cm
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
PolecamyPorównaj w tabeli →