Śpiwór Pinguin Lite Mummy CCS 185
Zdjęcia 7 |
Pinguin Lite Mummy CCS 185 lekkiworek kompresyjny 195x82 cm, t 14 °C205x82 cm, t 14 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Lite Mummy CCS 185
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin LITE MUMMY CCS lewy 185 cm | 396 zł |
Śpiwór syntetyczny Pinguin LITE MUMMY CCS 185 L khaki | 347 zł |
Śpiwór Pinguin Lite Mummy CCS 185 cm/left petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 400 zł |
Śpiwór Pinguin Lite Mummy CCS 185 cm/right petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 375 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin LITE MUMMY CCS lewy | 396 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Pinguin Lite Mummy CCS 185
Ceny na Pinguin Lite Mummy CCS 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Lite Mummy CCS 185 | od 300 zł | 24 oferty | ||
Pinguin Lite Mummy CCS 195 | od 295 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →