Śpiwór Vaude Sioux 800 S SYN
Zdjęcia 5 |
Vaude Sioux 800 S SYN 200x75 cm, t 2 °C235x85 cm, t 2 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Sioux 800 S SYN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE śpiwory damskie Sioux 800 S Syn dark indian red left 12127 | 281 zł |
Vaude Sioux 800 S Synthetic Sleeping Bag Czerwony Regular / Right Zipper | 331 zł |
Vaude Sioux 800 S Synthetic Sleeping Bag Czerwony Regular / Left Zipper | 338 zł |
Umieszczenie pioruna:
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
Modyfikacje Vaude Sioux 800 S SYN
Ceny na Vaude Sioux 800 S SYN |
---|---|---|---|---|
Vaude Sioux 800 S SYN | od 281 zł | 3 oferty | ||
Vaude Sioux 800 XL SYN | od 420 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →