Спальний мішок Vaude Sioux 800 S SYN
Фото 5 |
Vaude Sioux 800 S SYN 200x75 см, t 2 °C235x85 см, t 2 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaude 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaude.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vaude Sioux 800 S SYN
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VAUDE śpiwory damskie Sioux 800 S Syn dark indian red left 12127 | 281 zł |
Vaude Sioux 800 S Synthetic Sleeping Bag Czerwony Regular / Right Zipper | 331 zł |
Vaude Sioux 800 S Synthetic Sleeping Bag Czerwony Regular / Left Zipper | 339 zł |
Розміщення блискавки:
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Vaude Sioux 800 S SYN
Ціни на Vaude Sioux 800 S SYN |
---|---|---|---|---|
Vaude Sioux 800 S SYN | від 281 zł | 3 пропозиції | ||
Vaude Sioux 800 XL SYN | від 420 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →