Спальний мішок Vaude Sioux 100 SYN
Фото 4 |
Vaude Sioux 100 SYN легкийкомпресійний мішок 210x75 см, t 11 °C220x80 см |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaude 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaude.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vaude Sioux 100 SYN
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vaude Sioux 100 Syn bardzo lekki śpiwór dla mumii z wypełnieniem syntetycz | 298 zł |
Vaude Sioux 100 Synthetic Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 271 zł |
Vaude Śpiwory uniseks Morze Bałtyckie prawy 12129 | 261 zł |
Vaude Sioux 100 Synthetic Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 271 zł |
Розміщення блискавки:
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Vaude Sioux 100 SYN
Ціни на Vaude Sioux 100 SYN |
---|---|---|---|---|
Vaude Sioux 100 SYN | від 261 zł | 4 пропозиції | ||
Vaude Sioux 1000 SYN | від 549 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →