Спальний мішок Elbrus Carrylight II 1000 (M000167310)
Фото 6 |
Elbrus Carrylight II 1000 легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elbrus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elbrus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elbrus Carrylight II 1000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elbrus Śpiwór turystyczny Carrylight II 1000 220x80 cm | 238 zł |
CARRYLIGHT II 1000 | 263 zł |
Śpiwór Elbrus Carrylight II 1000 (kolor Czarny) | 267 zł |
Elbrus Carrylight Ii 1000 Sleeping Bag Czarny Regular / Right Zipper | 281 zł |
Elbrus Carrylight II 1000 Black Flame Scarlet | 225 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →