Śpiwór Elbrus Carrylight II 1000 (M000167310)
Zdjęcia 6 |
Elbrus Carrylight II 1000 lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elbrus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elbrus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elbrus Carrylight II 1000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elbrus Śpiwór turystyczny Carrylight II 1000 220x80 cm | 238 zł |
CARRYLIGHT II 1000 | 263 zł |
Śpiwór Elbrus Carrylight II 1000 (kolor Czarny) | 267 zł |
Elbrus Carrylight Ii 1000 Sleeping Bag Czarny Regular / Right Zipper | 282 zł |
Elbrus Carrylight II 1000 Black Flame Scarlet | 225 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →