Śpiwór High Peak Tr 300
High Peak Tr 300 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog High Peak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele High Peak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup High Peak Tr 300
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak TR-300 śpiwór - antracytowy/niebieski 23017 | 160 zł |
Śpiwór High Peak TR 300 230x85x55 ciemnoszaro-niebieski lewy 23063 | 252 zł |
Śpiwór HIGH PEAK TR 300, temperatura komfortowa + 5°C, z workiem do pakowa | 199 zł |
Śpiwór High Peak TR 300 230x85x55 cm bordowo-szary lewy 23066 | 199 zł |
High Peak Trekker 300 Sleeping Bag Czerwony Regular / Right Ziper | 228 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →