Namiot MFH Schwarzenberg 1
Zdjęcia 4 |
Stosunkowo niedrogi namiot 1-osobowy marki MFH to trekkingowe, niskoprofilowe (maksymalna wysokość 90 cm) rozwiązanie o kompaktowych wymiarach w pokrowcu (60x9x9 cm - pojemność niecałe 5 litrów). Choć model nie sprawdzi się w najbardziej wymagających, lekkich pojazdach (waży ponad kilogram – 1,36 kg), to nie sprawi, że plecak będzie zbyt ciężki, co jest istotne podczas pieszych i rowerowych wypadów na łono natury.
Półbeczkowy kształt nadają dwa łuki z włókna szklanego o średnicy 6 mm, umieszczone równolegle do siebie. Namiot MFH Schwarzenberg 1 zapewnia część sypialną o wymiarach podłogi 210 na 90 cm, do części rekreacyjnej prowadzi jedno wejście, które jest powielone moskitierą, ale nie ma dodatkowego przedsionka. Markiza wykonana jest z nylonu o niskiej wodoodporności (do 1200 mm słupa wody) i posiada specjalne wzmocnienia narożne.
Aby poprawić wymianę powietrza, zastosowano okno wentylacyjne z zaworem wiatrowym. Istnieją również wewnętrzne kieszenie do przechowywania drobnych przedmiotów. Warto wziąć pod uwagę, że produkt nie sprawi szczególnych trudności podczas montażu, ponieważ posiada ramę zewnętrzną i jednowarstwową konstrukcję. Ta ostatnia cecha nie wyklucza powstawania kondensacji na ścianach wewnętrznych podczas silnych nocnych zmian temperatury.
Kup MFH Schwarzenberg 1
Wszystkie ceny 7 →MFH Namiot tunelowy "Schwarzenberg" Fleckmoro 32153V | 210 zł |
Namiot turystyczny MFH Schwarzenberg Flecktarn | 283 zł |
MFH Namiot 1-osobowy Schwarzenberg Flecktarn - Flecktarn | 209 zł |
MFH Schwarzenberg Olive 32153B 1 Osobowy | 193 zł |
Namiot turystyczny MFH Schwarzenberg Olive | 261 zł |
Mfh Namiot 1-Osobowy Schwarzenberg Olive | 195 zł |
Mfh Namiot 1-Osobowy Schwarzenberg Olive | 193 zł |