Namiot Hannah Covert 2 WS
Wideo 3Zdjęcia 21 |
Hannah Covert 2 WS
2 -osobowe
3.1 kg
3 -osobowe 3.3 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:3.1 kg
Wysoka wodoodporność dna. Wzmocnione narożniki. Półka na drobiazgi. Kompaktowy wymiary po rozłożeniu.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Hannah Covert 2 WS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hannah Hannah Covert 2 WS Mandarin Red/Dark Shadow II Namiot Red 10029319H | 1 029 zł |
Namiot turystyczny Hannah Covert 2 WS Alu 4000mm 2 osoby | 950 zł |
Hannah Covert 2 Ws Adventure Tent Zielony,Szary 2 Places | 975 zł |
Hannah Hannah Covert 2 WS Thyme/Dark Shadow II Namiot Grey 10003205HHX | 1 029 zł |
Hannah Covert 2 Ws Tent Czerwony 2 Places | 949 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hannah Covert 2 WS
Ceny na Hannah Covert 2 WS |
---|---|---|---|---|
Hannah Covert 2 WS | od 949 zł | 5 oferty | ||
Hannah Covert 3 WS | od 1 029 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →