Намет Hannah Rider 2
Фото 21 |
Середньобюджетний намет на двох від торгової марки Hannah відноситься до лінійки Mountain, яка поєднує рішення для трекінгу та досить складних погодних умов. Модель позиціонується як всесезонна, тобто може застосовуватися навіть взимку. Готовність до похолодань та морозів підтверджує міцний алюмінієвий каркас – представлений трьома дугами завтовшки 8.5 мм, які не бояться температурних перепадів.
Намет Hannah Rider 2 для зниження тепловтрат має тільки один вхід, причому двері можуть закриватися повністю або залишати просвіт для вентиляції. Спальна зона в районі плечей туристів має розміри 220x140 см, при цьому в ногах шириною є звуження (105 см), що не повинно створювати відчуття тісноти і також покликане знижувати тепловтрати. Модель добре підготовлена до можливих опадів, адже поліестеровий тент отримав поліуретанове просочення з водонепроникністю 4000 мм водного стовпа, а днище похвалиться практично еталонним захистом від води 10000 мм. На окрему згадку заслуговує тамбур довжиною 90 см, де за потреби можна розмістити не тільки два рюкзаки, а й верхній одяг користувачів. З інших фішок відзначимо наявність двох внутрішніх кишеньок, петлі для підвішування ліхтаря, а також помірну вагу виробу 2.6 кг.
Купити Hannah Rider 2
Усі ціни 6 →Hannah Outdoor Rider 2 Thyme II lekki namiot - 2 osoby - Zielony | 1 252 zł |
Hannah Hannah Tent Camping Rider 2 Mandarin Red Namiot Orange 10029310HHX | 1 129 zł |
Hannah Rider 2 Tent Zielony 2 Places | 1 070 zł |
Hannah Outdoor Rider 2 Manderin Red II - lekki namiot - 2 osoby - pomarańc | 1 252 zł |
Hannah Hannah Tent Camping Rider 2 Thyme Namiot Green 10029309HHX | 1 129 zł |
Hannah Rider 2 Tent Pomarańczowy 2 Places | 1 018 zł |