Намет Easy Camp Quasar 300
Фото 8 |
Easy Camp Quasar 300
2 -місний
3.5 кг
3 -місний 4.2 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4.2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Quasar 300
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Quasar 300 namiot zielony 180 x 300 cm 120395 | 473 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Quasar 300 niebieski | 556 zł |
Easy Camp, Namiot QUASAR 300 | 549 zł |
Namiot 3-osobowy Easy Camp Quasar 300 - steel blue | 559 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Quasar 300 Kolor: zielony/brązowy | 621 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Easy Camp Quasar 300
Ціни на Easy Camp Quasar 300 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Quasar 200 | від 373 zł | 8 пропозицій | ||
Easy Camp Quasar 300 | від 473 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →