Намет Easy Camp Crowford (120380)
Фото 9 |
Easy Camp Crowford
Призначення:автомобільна
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, вікно
Каркас:сталь
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Crowford
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Markiza samochodowa Crowford (120380) | 829 zł |
Namiot do samochodu Easy Camp Crowford | 829 zł |
Przedsionek Easy Camp Crowford Kolor: szary | 972 zł |
Easycamp Crowford Awning Szary | 755 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →