Намет Easy Camp Galaxy 400
Відео 1Фото 9 |
Easy Camp Galaxy 400
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:9.9 кг
Комфортне житло для 4-х відпочиваючих. Намет важить майже 10 кг. і розрахована на стаціонарну установку в умовах кемпінгу. Ідеально підійде для відвідування, скажімо, музичного фестивалю. Корпус у вигляді напівбочки має просторий тамбур з дном з поліетилену, два окремих входи, три вентиляційних вікна та вітрової клапан. Матеріал тенту має спеціальну вогнетривке просочення і захист від УФ.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Galaxy 400
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EASY CAMP 120413 | 1 119 zł |
Namiot rodzinny dla 4 osób Easy Camp GALAXY 400 steel blue - ONE SIZE | 1 063 zł |
Namiot kempingowy Easy Camp Galaxy 400 , 4 osobowy , 1 sypialnia 4 osoby | 1 472 zł |
Easy Camp Namiot Galaxy 400, 4-osobowy, rustykalna zieleń | 1 199 zł |
Namiot 4-osobowy Easy Camp Galaxy 400 - rustic green | 1 199 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →