Намет Easy Camp Ocean
Фото 5 |
Тент-намет данської бренду Easy Camp позиціонується в якості корисного аксесуара для пляжного відпочинку, захищає від палючого сонця з трьох сторін. А відкрита лицьова частина дозволяє милуватися видом та/або слідкувати за дітьми. Крім основного використання на пляжі він також може згодиться на прибудинковій території, дачі, в саду або на фестивалях. Пляжний навіс Easy Camp Ocean передбачає поліетиленовий пол, що перешкоджає попаданню всередину піску, землі або трави, а також поліестеровий тент із захистом від ультрафіолету (коефіцієнт UV50) і поліуретанової водовідштовхувальним просоченням (500 мм водного стовпа).
Зручною фішкою моделі виступає система швидкої установки: достатньо витягти шатро з сумки-переноски і він сам прийме форму, так що багато часу на процес складання не піде. На випадок вітряної погоди в комплекті йдуть розтяжки і пластикові кілочки. Важить модель приблизно 1 кг, а в складеному вигляді являє собою тонку (5 см) окружність діаметром 80 см, яка не займе багато місця в багажнику авто.
Купити Easy Camp Ocean
Усі ціни 9 →Easy camp Namiot plażowy Easy Camp Ocean | 179 zł |
EASY CAMP Namiot plażowy Easy Camp - Oceanic | 237 zł |
Easy Camp Easy Camp beach shell Oceanic, tent (grey/beige, model 2022, UV | 218 zł |
Easy Camp Namiot Oceanic typu pop-up, szaro-piaskowy | 284 zł |
Namiot plażowy Easy Camp Oceanic | 249 zł |