Намет Easy Camp Tarp Cliff (120430)
Фото 7 |
Easy Camp Tarp Cliff
Призначення:похідний тент
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:сталь
Матеріал тенту:поліестер
Вага:1.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Tarp Cliff
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Tarp Cliff 120430 | 269 zł |
Easy Camp Easy Camp Tarp Cliff, 2 x 2.60m, sun sail (grey/beige, UV protec | 269 zł |
Easy Camp Namiot typu tarp Cliff, 2,6x2 m, szaro-piaskowy | 281 zł |
Zadaszenie Easy Camp Cliff | 269 zł |
Easycamp Cliff Tarp Beżowy | 260 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →