Namiot Easy Camp Tarp Cliff (120430)
Zdjęcia 7 |
Easy Camp Tarp Cliff
Przeznaczenie:tarp
Sezon:wiosna/jesień, lato
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Waga:1.8 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Tarp Cliff
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Tarp Cliff 120430 | 269 zł |
Easy Camp Namiot typu tarp Cliff, 2,6x2 m, szaro-piaskowy | 281 zł |
Easy Camp Easy Camp Tarp Cliff, 2 x 2.60m, sun sail (grey/beige, UV protec | 269 zł |
Easycamp Cliff Tarp Beżowy | 260 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →