Намет Easy Camp Energy 200
Фото 4 |
Easy Camp Energy 200
2 -місний
2.2 кг
3 -місний 2.8 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Energy 200
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Namiot Energy 200 bu 2 szt 120412 | 426 zł |
Namiot turystyczny dwuosobowy Easy Camp ENERGY 200 rustic green - ONE SIZE | 360 zł |
Easy Camp Namiot tunelowy Energy 200 Compact, 2-osobowy, zielony | 395 zł |
Namiot 2-osobowy Easy Camp Energy 200 - rustic green | 369 zł |
Namiot turystyczny dwuosobowy Easy Camp ENERGY 200 rustic green - ONE SIZE | 360 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Easy Camp Energy 200
Ціни на Easy Camp Energy 200 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Energy 200 | від 327 zł | 9 пропозицій | ||
Easy Camp Energy 300 | від 385 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →