Намет Easy Camp Spirit 200
Фото 4 |
Easy Camp Spirit 200
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Spirit 200
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Spirit 200 namiot zielony 150 x 310 cm 120396 | 463 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Spirit 200 | 502 zł |
Namiot 2-osobowy Easy Camp Spirit 200 - rustic green | 463 zł |
Namiot Easy Camp Spirit 200 Kolor: zielony/brązowy | 504 zł |
Easycamp Spirit 200 Tent Zielony 2 Places | 410 zł |
Easy Camp 2 Osobowy Spirit 200 Rustic Green | 461 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →