Namiot Easy Camp Spirit 200
Zdjęcia 4 |
Easy Camp Spirit 200
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:2.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Spirit 200
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Spirit 200 namiot zielony 150 x 310 cm 120396 | 463 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Spirit 200 | 502 zł |
Namiot 2-osobowy Easy Camp Spirit 200 - rustic green | 463 zł |
Namiot Easy Camp Spirit 200 Kolor: zielony/brązowy | 504 zł |
Easycamp Spirit 200 Tent Zielony 2 Places | 411 zł |
Easy Camp 2 Osobowy Spirit 200 Rustic Green | 463 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →