Namiot Easy Camp Meteor 300
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Easy Camp Meteor 300
2 -osobowe
2.9 kg
3 -osobowe 3.6 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.6 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Meteor 300
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Meteor 300 namiot zielony 180 x 280 cm 120393 | 509 zł |
Easy Camp, Namiot, Meteor 300 | 509 zł |
Easy camp Namiot 3-osobowy Easy Camp Meteor 300 - gold red | 379 zł |
Easy Camp Namiot kempingowy Meteor 300 | 398 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Meteor 300 zielony | 400 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Easy Camp Meteor 300
Ceny na Easy Camp Meteor 300 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Meteor 200 | od 331 zł | 6 oferty | ||
Easy Camp Meteor 300 | od 379 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →