Намет Easy Camp Geminga 100 Compact (120446)
Відео 2Фото 15 |
Easy Camp Geminga 100 Compact
Призначення:трекінговий
Кількість місць:1
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.1 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Geminga 100 Compact
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp GEMINGA 100 Compact Namiot Unisex Dorosły Szary Jeden rozmiar 12 | 329 zł |
Easy Camp Namiot tunelowy Geminga 100 Compact, 1-osobowy, zielony | 352 zł |
Easycamp Geminga 100 Compact Tent Beżowy 1 Place | 290 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →