Намет High Peak Kiruna 2
Фото 5 |
Середньобюджетний трекінговий намет бренду High Peak призначається для двох осіб. Вона позиціонується як трисезонне рішення (підійде для весни, літа та осені). Найкраще експлуатувати її в місцевості, де рідко бувають дощі, або планувати вилазки на природу в суху погоду. Зумовлено це невеликою водонепроникністю поліестерового тенту 1500 мм водного стовпа, який при сильних опадів, ймовірно, промокне.
Щоправда, поліетиленовому днищу подібна доля точно не загрожує, адже його водозахист знаходиться на дуже високому рівні – до 10 000 мм. Намет High Peak Kiruna 2 передбачає пару склопластикових дуг діаметром 7.9 мм. Вони розміщуються на хрест і задають моделі напівсферичну форму. У спальну зону з розмірами по підлозі 210×140 см веде один D-подібний вхід, який доповнений москітною сіткою.
Також є тамбур довжиною 60 см: саме в ньому рекомендується розміщувати рюкзаки, взуття та верхній одяг. Для покращення повітрообміну є вентиляційні клапани, а для більшої зручності туристів – внутрішні кишеньки, розраховані на дрібні речі, та петля для підвішування ліхтаря. Важить виріб помірні 2.3 кг, а розміри в чохлі становлять 57x13x13 см, що в перерахунку на об'єм, який займає рюкзак при транспортуванні, буде менше 10 літрів.
Купити High Peak Kiruna 2
Усі ціни 7 →Namiot High Peak Kiruna 2 niebiesko szary 10305 | 341 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kiruna 2 | 316 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kiruna 2 niebiesko szary 2 osoby | 353 zł |
High Peak, Namiot 2-osobowy, Kiruna 2 10305, niebieski, 140x210 cm | 420 zł |
Namiot High Peak Kiruna 2 niebiesko szary | 336 zł |
Namiot High Peak Kiruna 2 niebiesko szary 10305 | 282 zł |
High Peak Kiruna 2 Tent Niebieski 2 Places | 360 zł |
Модификації High Peak Kiruna 2
Ціни на High Peak Kiruna 2 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kiruna 2 | від 282 zł | 8 пропозицій | ||
High Peak Kiruna 3 | від 327 zł | 12 пропозицій | ||
High Peak Kiruna 4 | від 401 zł | 6 пропозицій |