Намет Marmot Limelight 2P
Фото 22 |
Marmot Limelight 2P
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:2.3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Marmot Limelight 2P
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marmot Limelight namiot liść/ciemny lazurowy jeden rozmiar M12303 | 1 532 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Marmot Limelight 2P foliage/dark azure | WYSY | 1 459 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Marmot Limelight 2P foliage/dark azure | 1 459 zł |
Marmot Limelight 2p Tent Żółty 2 Places | 1 507 zł |
Marmot Unisex namiot Limelight dla dorosłych solarny/czerwony słoneczny ro | 2 090 zł |
Marmot Limelight 2p Tent Zielony 2 Places | 1 463 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →