Намет Marmot Tungsten 1P (M12307)
Фото 10 |
Marmot Tungsten 1P
Призначення:трекінговий
Кількість місць:1
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.6 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Marmot Tungsten 1P
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Namiot trekkingowy 1-osobowy Marmot Tungsten 1P solar / red sun | WYSYŁKA | 1 000 zł |
Marmot Tungsten 1 Tent Pomarańczowy 1 Place | 1 209 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Marmot Tungsten 1P foliage / dark azure | WYS | 1 000 zł |
Marmot Tungsten 1 Tent Zielony 1 Place | 1 285 zł |
Модификації Marmot Tungsten 1P
Ціни на Marmot Tungsten 1P |
---|---|---|---|---|
Marmot Tungsten 1P | від 1 000 zł | 4 пропозиції | ||
Marmot Tungsten 2P | від 1 149 zł | 6 пропозицій | ||
Marmot Tungsten 3P | від 1 329 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →