Пальник Primus OmniLite Ti
Відео 14Фото 7 |
Primus OmniLite Ti |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primus OmniLite Ti
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Primus OmniLite Ti kuchenka P321988 | 1 163 zł |
Kuchenka wielopaliwowa Primus Omnilite Ti + butelka - ONE SIZE | 1 000 zł |
Primus Primus Omnilite Ti Kuchenka Silver P321985 | 940 zł |
Kuchenka Primus OmniLite Ti - incl. Fuel Bottl Kolor: zarys | 1 170 zł |
Kuchenka wielopaliwowa Primus Omnilite Ti + butelka - ONE SIZE | 1 000 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пальника Primus OmniLite Ti:
- Горілка виготовлена з титану
РекомендуємоПорівняти в таблиці →