Пальник Primus Lite Plus
Відео 12Фото 3 |
Primus Lite Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primus Lite Plus
Усі ціни 44 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Primus Lite System kuchenek - zielony P356033 | 800 zł |
Zestaw do gotowania Primus LITE PLUS STOVE SYSTEM pink - ONE SIZE | 555 zł |
Primus Primus Lite Plus 0,5 L Fern Kuchenka Green P356031 | 557 zł |
Kuchenka turystyczna Primus Lite Plus Stove System black | WYSYŁKA W 24H | | 530 zł |
PRIMUS Kuchenka turystyczna LITE PLUS black | 555 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →