Пальник Primus Lite XL
Відео 3Фото 2 |
Primus Lite XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primus Lite XL
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Primus Lite XL kuchenka P356040 | 734 zł |
Zestaw do gotowania kuchenka gazowa Primus Lite XL piezo - ONE SIZE | 590 zł |
Primus Primus Lite 1 L Kuchenka Grey Black P356040 | 725 zł |
Kuchenka Primus Lite XL Stove Kolor: szary | 698 zł |
Zestaw do gotowania kuchenka gazowa Primus Lite XL piezo - ONE SIZE | 590 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →