Palnik Primus Lite XL
Wideo 3Zdjęcia 2 |
Primus Lite XL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Primus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Primus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Primus Lite XL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Primus Lite XL kuchenka P356040 | 734 zł |
Zestaw do gotowania kuchenka gazowa Primus Lite XL piezo - ONE SIZE | 590 zł |
Primus Primus Lite 1 L Kuchenka Grey Black P356040 | 725 zł |
Kuchenka Primus Lite XL Stove Kolor: szary | 698 zł |
Zestaw do gotowania kuchenka gazowa Primus Lite XL piezo - ONE SIZE | 590 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →