Palnik Primus OmniFuel
Zdjęcia 4 |
Primus OmniFuel |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Primus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Primus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Primus OmniFuel
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Relags Primus kuchenka OmniFuel II srebrna rozmiar uniwersalny 790520 | 719 zł |
Kuchenka wielopaliwowa Primus OmniFuel II - ONE SIZE | 891 zł |
Primus Primus Omnilite II Kuchenka Silver P328988 | 1 029 zł |
KUCHENKA WIELOPALIWOWA PRIMUS OMNIFUEL II + BUTELKA | 1 015 zł |
Kuchenka Primus OmniFuel II w. Bottle & Pouch Kolor: szary | 1 072 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →