Piec turystyczny Campingaz Camp Bistro
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Campingaz Camp Bistro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz Camp Bistro
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CAMPINGAZ Camp Bistro 3 Kuchenka gazowa 1 ogień kuchenka kempingowa moc 22 | 167 zł |
Kuchenka turystyczna Capingaz Camp Bistro 3 gazowa | 189 zł |
Campingaz Campingaz Gas cooker CampBistro DLX (silver/blue, one-flame cook | 154 zł |
Kuchenka Turystyczna Gazowa Camp Bistro 3 2000038753 Campingaz | 180 zł |
Kuchenka turystyczna Campingaz Camp Bistro 3 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 171 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →