Piec turystyczny Campingaz Base Camp (2000036709)
Zdjęcia 6 |
Campingaz Base Camp |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz Base Camp
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campingaz Base Camp 2-palnikowa kuchenka gazowa o mocy 2 x 1600 W różne op | 190 zł |
Kuchenka turystyczna CAMPINGAZ Base-Camp GZ14 | 200 zł |
Campingaz Kuchenka gazowa Base Camp | 181 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →