Palnik Campingaz Bleuet 206
Campingaz Bleuet 206 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz Bleuet 206
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campingaz 2000010439 kuchenka gazowa Bleuet 206 Plus | 116 zł |
Campingaz Kuchenka Bleuet 206 Plus, gas cooker (2000010439) | 128 zł |
Campingaz 206 Plus Camping Stove Niebieski | 132 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →