Palnik MSR WhisperLite Universal (06632)
Zdjęcia 3 |
MSR WhisperLite Universal |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSR WhisperLite Universal
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSR Kuchenka wielofunkcyjna WhisperLite Universal 6632 | 1 012 zł |
Wielopaliwowa kuchenka turystyczna na gaz i paliwa ciekłe MSR WhisperLite | 977 zł |
KUCHENKA WHISPERLITE UNIVERSAL | 846 zł |
Kuchenka MSR WhisperLite Universal Combo | 971 zł |
Wielopaliwowa kuchenka turystyczna na gaz i paliwa ciekłe MSR WhisperLite | 977 zł |
pokaż 4 oferty
Czas ciągłej pracy na 600 ml paliwa:
- Gaz - 110 minut
- Gaz MSR IsoPro - 75 minut
- Nafta - 155 minut
- Gaz - 210 sekund
- Gaz MSR IsoPro - 225 sekund
- Nafta - 265 sekund
PolecamyPorównaj w tabeli →