Пальник MSR Windburner DUO
Відео 7Фото 6 |
MSR Windburner DUO |
|
Система для приготування їжі в похідних умовах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSR Windburner DUO
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSR WindBurner Duo Herdsystem 18 l Schwarz 040818103661 | 934 zł |
Zestaw do gotowania MSR WINDBURNER DUO SYSTEM 1,8 L black - ONE SIZE | 1 030 zł |
Kuchenka MSR WindBurner Duo Stove System | 1 032 zł |
Zestaw do gotowania MSR WINDBURNER DUO SYSTEM 1,8 L black - ONE SIZE | 1 030 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →