Пальник Campingaz Twister Plus PZ (041908)
Відео 3Фото 3 |
Campingaz Twister Plus PZ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campingaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campingaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campingaz Twister Plus PZ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Campingaz Twister Plus PZ Kuchenka kempingowa Niebieski Jeden rozmiar 1 | 159 zł |
Campingaz Twister Plus Gas Cooker | 117 zł |
Kuchenka gazowa Campingaz Twister Plus Pz | 161 zł |
Campingaz, Kuchenka gazowa, Twister Plus PZ | 125 zł |
Campingaz Twister Plus Pz Camping Stove Niebieski | 145 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →