Туристична плита Campingaz Camp Bistro
Відео 12Фото 5 |
Campingaz Camp Bistro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campingaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campingaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campingaz Camp Bistro
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CAMPINGAZ Camp Bistro 3 Kuchenka gazowa 1 ogień kuchenka kempingowa moc 22 | 167 zł |
Campingaz Campingaz Gas cooker CampBistro DLX (silver/blue, one-flame cook | 154 zł |
Kuchenka turystyczna Capingaz Camp Bistro 3 gazowa | 169 zł |
Kuchenka turystyczna Campingaz Camp Bistro 3 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 171 zł |
Kuchenka Turystyczna Gazowa Camp Bistro 3 2000038753 Campingaz | 168 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →