Пальник OPTIMUS Crux
Відео 16Фото 6 |
OPTIMUS Crux |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPTIMUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPTIMUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPTIMUS Crux
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Optimus Crux Weekend wymiennik ciepła 095 l nieprzywierający kompaktowy ws | 463 zł |
Optimus Palnik gazowy Crux (8019260) | 229 zł |
Kuchenka palnik gazowy Optimus Crux | 229 zł |
Optimus, Palnik, Crux (new 2015) | 229 zł |
Kuchenka turystyczna Optimus Crux | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 240 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →