Пальник OPTIMUS Polaris Optifuel
Відео 12Фото 7 |
OPTIMUS Polaris Optifuel |
|
Комплектується насосом, вітрозахистом, теплоотражателем і ремнабором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPTIMUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPTIMUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPTIMUS Polaris Optifuel
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Optimus Polaris Optifuel kuchenka taktyczna 8020428 | 819 zł |
Optimus Palnik wielopaliwowy Optimus Polaris Optifuel Tactical | 889 zł |
Optimus Optimus POLARIS Optifuel Tactical - 8020428 | 1 539 zł |
Kuchenka turystyczna palnik wielopaliwowy Optimus Polaris Optifuel Tactica | 1 149 zł |
Optimus, Polaris Optifuel | 899 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →