Пальник OPTIMUS Nova (8016276)
Відео 15Фото 9 |
OPTIMUS Nova |
|
Універсальний ключ в комплекті для доглядом за пальником. Магнітна голка для прочищення форсунки, якою можна користуватися навіть під час приготування їжі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPTIMUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPTIMUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPTIMUS Nova
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Optimus Kuchenka turystyczna Nova - kuchenka kempingowa OPT8016276 | 1 094 zł |
Optimus Palnik Nova czarno-zielony (8016276) | 779 zł |
Optimus Palnik ekspedycyjny Optimus Nova | 689 zł |
Kuchenka palnik wielopaliwowy Optimus Nova | 746 zł |
Optimus, Palnik turystyczny, Nova | 746 zł |
Kuchenka turystyczna Optimus Nova | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 990 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →