Palnik OPTIMUS Nova (8016276)
Wideo 15Zdjęcia 9 |
OPTIMUS Nova |
|
Dołączony uniwersalny klucz do konserwacji palnika. Igła magnetyczna do czyszczenia dyszy, która może być używana nawet podczas gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OPTIMUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OPTIMUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OPTIMUS Nova
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Optimus Kuchenka turystyczna Nova - kuchenka kempingowa OPT8016276 | 1 094 zł |
Optimus Palnik ekspedycyjny Optimus Nova | 689 zł |
Optimus Palnik Nova czarno-zielony (8016276) | 779 zł |
Kuchenka palnik wielopaliwowy Optimus Nova | 746 zł |
Optimus, Palnik turystyczny, Nova | 746 zł |
Kuchenka turystyczna Optimus Nova | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 990 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →