Palnik MSR Windburner DUO
Wideo 7Zdjęcia 6 |
MSR Windburner DUO |
|
System gotowania polowego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSR Windburner DUO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSR WindBurner Duo Herdsystem 18 l Schwarz 040818103661 | 934 zł |
Zestaw do gotowania MSR WINDBURNER DUO SYSTEM 1,8 L black - ONE SIZE | 1 030 zł |
Kuchenka MSR WindBurner Duo Stove System | 1 032 zł |
Zestaw do gotowania MSR WINDBURNER DUO SYSTEM 1,8 L black - ONE SIZE | 1 030 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →