Palnik MSR XGK EX
Wideo 20Zdjęcia 4 |
MSR XGK EX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSR XGK EX
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XGK EX - Extreme Condition Stove 040818110430 | 1 107 zł |
Kuchenka Turystyczna Palnik Wielopaliwowy MSR XGK EX | 1 071 zł |
KUCHENKA XGK EX | 1 075 zł |
Kuchenka Turystyczna Palnik Wielopaliwowy MSR XGK EX | 1 020 zł |
Kuchenka MSR XGK EX | 990 zł |
MSR XGK EX Expedition Service Kit części zamienne konserwacja kuchenki XGK | 431 zł |
Wideo recenzje
Czas ciągłej pracy na 600 ml paliwa:
- Gaz - 109 minut
- Nafta - 98 minut
- Olej napędowy - 170 minut
- Gaz - 210 sekund
- Nafta - 170 sekund
- Olej napędowy - 270 minut
PolecamyPorównaj w tabeli →