Palnik Primus Lite Plus
Wideo 12Zdjęcia 3 |
Primus Lite Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Primus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Primus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Primus Lite Plus
Wszystkie ceny 43 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Primus Lite System kuchenek - zielony P356033 | 800 zł |
Zestaw do gotowania Primus LITE PLUS STOVE SYSTEM pink - ONE SIZE | 555 zł |
Primus Primus Lite Plus 0,5 L Fern Kuchenka Green P356031 | 562 zł |
Kuchenka turystyczna Primus Lite Plus Stove System black | WYSYŁKA W 24H | | 530 zł |
PRIMUS Kuchenka turystyczna LITE PLUS black | 555 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →