Palnik Primus PrimeTech Stove Set 2.3L (351033)
Zdjęcia 5 |
Primus PrimeTech Stove Set 2.3L |
|
System gotowania polowego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Primus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Primus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Primus PrimeTech Stove Set 2.3L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Primus PrimeTech zestaw kuchenek 23 l P-351033 | 1 025 zł |
Zestaw do gotowania Primus PrimeTech Stove Set 2,3 l Kolor: zarys | 877 zł |
Primus Primetech Set 2.3l Camping Stove Czarny,Szary | 834 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →