Намет Ferrino Thar 2 (91040NSS)
Фото 5 |
Ferrino Thar 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.95 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Thar 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino thar 2 namiot 91040 NSS kolor piasku dwumiejscowy namiot idealny d | 758 zł |
Ferrino Ferrino Thar 2 Sand Namiot Beige 91140To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Ultral Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 079 zł |
Ferrino Thar 2 Tent Beżowy 2 PlacesThar 2 to prawdziwy przykład lekkości i niezawodności. Struktura duraluminium ze złączami promieniowymi gwarantuje łatwą konfigurację i maksymalną wydajność pod względem niezawodności.C TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 924 zł |
АксесуариВсі аксесуари для Ferrino Thar 2 →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 772 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 120x212x102 см, алюмінієвий каркас, 187x222x107 см, 2.5 кг
від 721 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 215x140x105 см, алюмінієвий каркас, 305x140x105 см, 2.9 кг
від 807 zł
трекінговий, 3-місний, спальне місце: 215x180x105 см, алюмінієвий каркас, HUB, 290x180x110 см, 2.2 кг
від 1 010 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 210x130x100 см, алюмінієвий каркас, HUB, посилені кути, 280x130x105 см, 2.3 кг
від 709 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 210x110x100 см, полог (спідниця), 275x110x100 см, 1.24 кг
від 899 zł
трекінговий, 3-місний, спальне місце: 215x180x105 см, алюмінієвий каркас, HUB, 290x180x110 см, 1.8 кг
від 620 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 210x125x100 см, алюмінієвий каркас, HUB, 270x125x100 см, 2.05 кг
від 709 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 210x120x100 см, алюмінієвий каркас, HUB, 270x130x105 см, 0.93 кг
від 699 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 215x132x105 см, алюмінієвий каркас, 240x204x110 см, 1.72 кг
від 807 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 210x145x120 см, алюмінієвий каркас, 290х145х120 см, 2.7 кг
від 810 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 230x130x95 см, алюмінієвий каркас, посилені кути, 325x165x95 см, 2.8 кг
від 690 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 215x120x95 см, алюмінієвий каркас, 245x185x105 см, 2.02 кг