Namiot Ferrino Thar 2 (91040NSS)
Zdjęcia 5 |
Ferrino Thar 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:1.95 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Thar 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino thar 2 namiot 91040 NSS kolor piasku dwumiejscowy namiot idealny d | 758 zł |
Ferrino Ferrino Thar 2 Sand Namiot Beige 91140To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Ultral Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 079 zł |
Ferrino Thar 2 Tent Beżowy 2 PlacesThar 2 to prawdziwy przykład lekkości i niezawodności. Struktura duraluminium ze złączami promieniowymi gwarantuje łatwą konfigurację i maksymalną wydajność pod względem niezawodności.C TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 924 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 772 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 120x212x102 cm, stelaż aluminiowy, 187x222x107 cm, 2.5 kg
od 721 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 215x140x105 cm, stelaż aluminiowy, 305x140x105 cm, 2.9 kg
od 807 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 215x180x105 cm, stelaż aluminiowy, HUB, 290x180x110 cm, 2.2 kg
od 1 010 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 210x130x100 cm, stelaż aluminiowy, HUB, wzmocnione narożniki, 280x130x105 cm, 2.3 kg
od 709 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 210x110x100 cm, baldachim, 275x110x100 cm, 1.24 kg
od 899 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 215x180x105 cm, stelaż aluminiowy, HUB, 290x180x110 cm, 1.8 kg
od 620 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 210x125x100 cm, stelaż aluminiowy, HUB, 270x125x100 cm, 2.05 kg
od 709 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 210x120x100 cm, stelaż aluminiowy, HUB, 270x130x105 cm, 0.93 kg
od 699 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 215x132x105 cm, stelaż aluminiowy, 240x204x110 cm, 1.72 kg
od 807 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 210x145x120 cm, stelaż aluminiowy, 290x145x120 cm, 2.7 kg
od 810 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 230x130x95 cm, stelaż aluminiowy, wzmocnione narożniki, 325x165x95 cm, 2.8 kg
od 690 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 215x120x95 cm, stelaż aluminiowy, 245x185x105 cm, 2.02 kg